This year we will be selling homegrown popcorn along with strawberries and peas!
We are selling it in 2 lb. (32 oz) jars for $6 and 0.90 lb. (14.4 oz) jars for $3.
This year we will be selling homegrown popcorn along with strawberries and peas!
We are selling it in 2 lb. (32 oz) jars for $6 and 0.90 lb. (14.4 oz) jars for $3.